• Qingdao Teste Metal Products Co., Ltd.
    ادواردو
    کویل بسیار خوب بسته بندی شد و سریع ارسال شد. محصول با توضیحات مطابقت دارد. دوباره به خرید فکر می کنم. واقعاً یک محصول عالی است. من محصولات دیگری را امتحان کرده ام و این بهترین پولی است که من خرج کرده ام.
    دیوید
    اولین بار ما یک پروژه بزرگ را از چین وارد می کنیم، برای خدمات عالی و واقعا حرفه ای. اجناس من تحویل گرفته شده محصولات هیچ آسیبی ندیده کیفیت و طرز کار خیلی خوبه مواد هم خیلی خوبه من خیلی راضی هستم. آنها را توصیه کنید
    هوزشافى
    من از این واردات بسیار راضی هستم. کیفیت بسیار خوب است و قیمت مناسب است. فروشنده بسیار حرفه ای و پاسخگو است. من قطعا از این فروشنده دوباره خرید خواهم کرد.
تماس با شخص : Tina
شماره تلفن : +86 13853272823
واتس اپ : +8613853272823

42 میلی متر 38 میلی متر 50 میلی متر 60 میلی متر قطر بیرونی لوله/لوله فولادی آلیاژی بدون درز دقیق برای خودرو

محل منبع شاندونگ چین
نام تجاری TESTE
گواهی ISO TUV SGS BIS CE
شماره مدل 20# /16Mn/ 12CrMoV /API 5L /API 5L
مقدار حداقل تعداد سفارش 3 تن
قیمت USD500~USD860 Per Ton
جزئیات بسته بندی با ورق آهن برای بسته بندی ورق فولاد و پالت.همچنین علامت های حمل و نقل را بر روی هر بسته انجام دهید.
زمان تحویل 5-15 روز بستگی به مقدار دارد
شرایط پرداخت L/C، D/A، D/P، T/T، Western Union، MoneyGram، OA
قابلیت ارائه 5000 تن در ماه

برای نمونه و کوپن رایگان با من تماس بگیرید.

واتس اپ:0086 18588475571

ویچت: 0086 18588475571

اسکایپ: sales10@aixton.com

اگر نگرانی دارید، ما به صورت آنلاین 24 ساعته راهنمایی می کنیم.

x
جزئیات محصول
نام محصول لوله فولادی بدون درز استاندارد ASTM، JIS، DIN، GB
نوع نورد گرم، کشش سرد، NPS انتهای لوله انتهای صاف، انتهای اریب، آجدار
درخواست نفت، مواد شیمیایی، ماشین آلات، برق، کشتی سازی، کاغذ سازی، ساخت و ساز طول سفارشی
درمان سطح بدون درز تکنیک نورد گرم، نورد سرد، سرد کشیده شده
برجسته

لوله دیگ بخار asme sa209 t1 ASTM A355 P21

,

لوله دیگ بخار asme sa209 t1a ASTM A355 P21

,

لوله بدون درز asme ASTM A355 P21

پیام بگذارید
توضیحات محصول

42mm 38mm 50mm 60mm قطر بیرونی دقت لوله فولادی آلیاژ بدون درز برای اتومبیل

معرفی محصول:

معرفی محصول لوله های فولادی آلیاژ بدون شپش

لوله های فولادی آلیاژ بدون خیاط لوله های با کیفیت بالا هستند که از فولادی آلیاژ ساخته شده اند از طریق فرآیندهای پیشرفته رولینگ گرم و کشیدن سرد. این لوله ها هیچ خیاط جوش ندارند،اطمینان از یکپارچگی و قابلیت اطمینان عالی آنهاعدم وجود بخیه های جوش همچنین خطر نشت را کاهش می دهد و جریان صاف مایعات یا گاز را تضمین می کند.

مواد مورد استفاده در لوله های فولادی آلیاژ بدون درهم با دقت انتخاب شده اند تا نیازهای مختلف صنعتی را برآورده کنند. آنها دارای قدرت بالا، مقاومت در برابر خوردگی، مقاومت در برابر درجه حرارت،و مقاومت به فشار، که آنها را برای محیط های خشن و کاربردهای سخت مناسب می کند. چه در صنعت نفت و گاز، صنعت شیمیایی، تولید برق و یا زمینه های دیگر،اين لوله ها ميتونن عملکردي عالي داشته باشن.

42 میلی متر 38 میلی متر 50 میلی متر 60 میلی متر قطر بیرونی لوله/لوله فولادی آلیاژی بدون درز دقیق برای خودرو 0

42 میلی متر 38 میلی متر 50 میلی متر 60 میلی متر قطر بیرونی لوله/لوله فولادی آلیاژی بدون درز دقیق برای خودرو 1

نام محصول
لوله بدون درز از فولاد کربن
درخواست لوله مایع، لوله دیگ، لوله حفاری، لوله هیدرولیک، لوله گاز، لوله نفت، لوله کود شیمیایی، لوله ساختاری، دیگر
آلیاژ یا نه آلیاژ است
شکل بخش گرد
OD 6mm - 273mm
ضخامت 0.25 تا 75 میلی متر
گواهینامه c، ISO9001
درجه 10#15#20#20#Cr،40Cr،20CrMo،35CrMo
درمان سطح رولد گرم/گالوانیزه/سرد رولد
تحمل ±1%
زمان تحویل 15 تا 21 روز
ضخامت دیوار 4 تا 130 ميلي متر0.25-30 میلی متر
سطح الزامات مشتریان
مزیت زمان تحویل سریع
شرایط پرداخت L/C T/T (30% DEPOSIT)
بسته بندی بسته بندی استاندارد مناسب برای استفاده در دریا

کاربردهای محصول

1. استفاده از لوله های فولادی آلیاژ بدون خیاط شامل موارد زیر است:

2. صنعت نفت و گاز: لوله های فولاد آلیاژ بدون درز به طور گسترده ای در حمل و نقل نفت، گاز طبیعی و سایر مایعات در صنعت نفت و گاز استفاده می شود.مقاومت عالی آنها در برابر خوردگی و مقاومت در برابر فشار بالا باعث می شود که آنها برای سیستم عامل های دریایی مناسب باشند، خط لوله ها و پالایشگاه ها.

3. مهندسی مکانیک: این لوله ها در ساخت ماشین آلات و تجهیزات مانند دیگ، کمپرسور و پمپ استفاده می شوند.ویژگی های دوام و قدرت آنها با الزامات این کاربردهای.
  4. صنعت ساخت و ساز: لوله های فولادی آلیاژ بدون دنده نیز در صنعت ساخت و ساز برای سازه های معماری، پل ها و زیرساخت ها استفاده می شود.آنها ثبات و قدرت این ساختارها را فراهم می کنند.

42 میلی متر 38 میلی متر 50 میلی متر 60 میلی متر قطر بیرونی لوله/لوله فولادی آلیاژی بدون درز دقیق برای خودرو 2

42 میلی متر 38 میلی متر 50 میلی متر 60 میلی متر قطر بیرونی لوله/لوله فولادی آلیاژی بدون درز دقیق برای خودرو 3
سوالات عمومی
س: کیفیت محصولتون چطوره؟
ما مي تونيم گواهينامه آزمايش اصلي کارخانه رو ارائه بديم، کارمند کنترل کيفيت عرض، ضخامت، رنگ رو چک مي کنه
پوشش روی، پایان و غیره با توجه به سیستم مدیریت کارخانه. و شخص ثالث می تواند کالاها را با توجه به الزامات مشتری بررسی کند.

سوال: هنگامی که محصول دریافت شده توسط مشتری یافت می شود که با محصولات یا قرارداد مطابقت ندارد، چه کاری انجام می دهید؟
ما بدون ترديد تمام خسارت ها رو به مشتري جبران ميکنيم

سوال: زمان تحویل شما چقدر است؟
به طور کلی در عرض 10 روز طول می کشد اگر کالا در انبار باشد، یا در عرض 25 روز طول می کشد اگر کالا نیاز به سفارشی سازی داشته باشد.

سوال: شرايط پرداخت شما چيست؟
به طور کلی این 30٪ پیش پرداخت، 70٪ تعادل ببینید B / L کپی، یا 100٪ LC در نظر.